Vitamin-Shop Suwałki, sklep z suplementami dla sportowców, został sponsorem strefy IZO tegorocznej edycji suwalskiego festiwalu biegów.17 czerwca na Pl. Marii Konopnickiej będzie znajdować się specjalna strefa, w której po biegu uczestnicy będą mogli skorzystać z przygotowanych suplementów ułatwiających szybszą regenerację. Oprócz tego, uczestnicy Suwalskiej ćwiartki oraz Pogodne Suwałki Team, w swoich pakietach startowych, znajdą niespodziankę przygotowaną przez naszego sponsora.

Vitamin-Shop Suwałki zajmuje się sprzedażą i doborem suplementów oraz układaniem planów treningowych od 15 lat. Wszystkie produkty sprzedawane w  sklepie są najwyższej jakości w pełni bezpieczne dla zdrowia. Pochwały od klientów za doświadczenie w sporcie i fachową pomoc w doborze suplementacji są dodatkową motywacją do odniesienia sukcesu i satysfakcji.

Warto podkreślić, iż stosując odpowiednio dobrane odżywki dla sportowców dają pewność, że ich działanie pomoże w dążeniu do zrealizowania zamierzeń. Jednakże należy pamiętać o podstawowej zasadzie, aby dobór suplementów nie był przypadkowy lecz był polecony przez profesjonalistów.

Biegaczy z Suwałk i regionu zapraszamy na bezpłatne konsultacje do sklepu stacjonarnego, który mieści się w Suwałkach przy ul. T. Kościuszki 103 (hipermarket TESO).

Zapraszamy również do odwiedzin sklepu internetowego www.vitaminshopsuwalki.pl .

 

j

 

Jeżeli więc potrzebujesz rady, skontaktuj się z nami.

 

 

Vitamin
W tym ostatnim tygodniu nie można zapomnieć o właściwej suplementacji i odżywianiu, aby całkowicie wykorzystać potencjał, który budowaliście na każdym treningu. Z tej okazji chcielibyśmy Wam polecić Vitamin-Shop Suwałki (http://www.vitaminshopsuwalki.pl/), który jest sponsorem strefy nawadniania RESO Suwałki 10,5 – Miejskie Święto Biegania. Suwalczan i osoby z regionu zachęcamy do odwiedzin sklepu stacjonarnego, który mieści się w hipermarkecie TESCO przy ul. T. Kościuszki 103 (Vitamin-shop Suwałki TESCO). Dlaczego? Bo oprócz bogatej oferty na miejscu będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie doboru supli. 17 czerwca Vitamin-shop Suwałki TESCO będzie miał również swoją strefę na PL. M. Konopnickiej, a uczestnicy Suwalskiej ćwiartki i Pogodne Suwałki Team w swoich pakietach znajdą niespodzianki przygotowane przez naszego sponsora.